Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Radzymin - Oferty sprzedaży działek

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

4 399 000 zł28 500 m² 154,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 28 000 m, położona w Radzyminie przy ul. Weteranów. Nieruchomość znajduje się na terenie oznaczonym w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł1 050 m² 685,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka w ścisłym centrum Radzymina zabudowa mieszana ,jednorodzinna i usługi nieuciążliwe. Dojazd drogą utwardzoną do głównej drogi ca 30 m. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 499 999 zł8 502 m² 411,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny pod zabudowę wszelkiego rodzaju usług i projektów biznesowych. Możliwość realizacji szerokiej gamy inwestycji, takich jak: obiekty handlowo-usługowe, biura,.

Szczegóły ogłoszenia

721 450 zł1 033 m² 698,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną znajdującą się w Radzyminie - Radzymin Cegielnia ul. Poranna. Powierzchnia działki - 1033 m2. Cena: 721.450.złotych Wszystkie media miejskie. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 193 000 zł26 600 m² 44,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna Jeżeli szukasz dużej działki leśnej - przyjedź i zobacz, jeżeli szukasz dużej działki na lokatę kapitału- przyjedź i oceń, jeżeli szukasz dużej działki przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł2 261 m² 260,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2261 m , położoną w Radzyminie. Wszystkie media miejskie w drodze: w tym prąd, gaz, woda oraz kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł3 390 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w północnym rejonie Radzymina, przeznaczone pod budowę domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej. Kształt prostokąt o szerokość 25 m i długości.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 028 m² 330,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 028 m , położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

852 000 zł10 650 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. 1,065 ha znajdująca się w miejscowości Sitki ,gmina Klembów. Działka ma wymiary szer 66m x dł 160m. Długością 160m przylega do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 414 m² 399,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w 7 linii zabudowy od asfaltu, 1,5 kilometra od centrum Radzymina. Działka w kształcie prostokąta 31 X 44 m. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł30 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 3 ha. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut samochodem (drogą wojewódzką nr 636 ,a.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3 000 m , położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Mdp Partners przedstawia: działka 700 m w Radzyminie - Cicha okolica, szerokie możliwości zabudowy Szukasz idealnego miejsca na swój dom? Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 700.

Szczegóły ogłoszenia

3 260 000 zł4 508 m² 723,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 4508 m2. Wymiary ok. 48x124 Objęta mpzp: - przeznaczenie terenu: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie wolnostojącej lub bliźniaczej; - dopuszczenie lokalizacji budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

11 123 000 zł11 350 m² 980 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany przy głównej ulicy Radzymina, al. Jana Pawła II, naprzeciwko zjazdu z obwodnicy dw629. Teren o dużym potencjale, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 410 000 zł8 171 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 8171 m | Radzymin, ul. Pogodna | mpzp zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 8171 m , położony w Radzyminie przy.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł931 m² 429,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w 3 linii zabudowy od asfaltu, 1,5 kilometra od centrum Radzymina. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu przedszkole, szkoła (1,9 km.) 600m do SKM Warszawa. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł700 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w północnych rejonach Radzymina. wymiary działki 22,5 (od ulicy) na 31 m położona przy asfalcie media w ulicy: prąd, gaz, woda położona przy nowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł9 100 m² 351,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Na sprzedaż działka o powierzchni 9.100 mkw przy Alei Lecha Kaczyńskiego w Radzyminie. Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł980 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m , położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z mpzp, teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

3 570 000 zł11 500 m² 310,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 11 500 m położoną przy drodze asfaltowej, z dostępem do wszystkich mediów, w spokojnej okolicy blisko lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 175 000 zł15 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 1,66 ha i wymiarach 55mx 300m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636 w miejscowości krusze gmina klembów .Zaledwie 30 km.

Szczegóły ogłoszenia

464 700 zł1 549 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz miejsca w spokojnej okolicy dla siebie i swojej rodziny pod budowę domu? Miejsca położonego daleko od zgiełku wielkiego miasta, z dobrym dojazdem do centrum Warszawy? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

2 859 850 zł8 171 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod zabudowę mieszkaniową z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Według aktualnego Planu zagospodarowania przestrzennego miasta Radzymin posiada status: mn Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 008 000 zł2 240 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.424750, 21.172056 Radzymin, ul. Zygmunta Wróblewskiego Numer Ewidencyjny 80, obręb 1-06 Media Prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 999 m² 310,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok. 1999 m , położoną w zielonej i spokojnej okolicy. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Radzyminie 2000 m Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Radzymina, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

617 024 zł992 m² 622 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 992 m2 w miejscowości Radzymin, powiat wołomiński pod Warszawą. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł917 m² 425,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko w naszym biurze. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę.

Szczegóły ogłoszenia

698 050 zł997 m² 700,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Radzyminie - Radzymin Cegielnia ul. Poranna. Powierzchnia działki - 997 m2. Cena: 698.050.złotych. Wszystkie media miejskie. Bardzo dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł21 711 m² 22,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 21 711 m2. Działka położona jest w gminie Radzymin, miejscowość Cegielnia. Obręb 0003, numer ewidencyjny działki 83. Według miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł20 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 2ha i wymiarach około 100 m x 200m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

26 400 000 zł120 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o pow. 12 ha w jednym kawałku o wymiarach około 200m x 600m. Znajduje się obok trasy krajowej S8 między Radzyminem ,a Emilianowem. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 588 750 zł4 750 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy ustawną działkę budowlano - usługową, położoną w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł5 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 0,5ha ha i wymiarach około 50 m x 100m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł1 000 m² 620 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii zabudowy 1000m2 w Radzyminie. Cicha okolica. Wymiary ok 23x44. Jest plan zagospodarowania, który przewiduje: - przeznaczenie terenów: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł673 m² 429,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 674 m , położona w spokojnej i zielonej części Radzymina, przy ul. Leśnej. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

4 760 000 zł14 423 m² 330,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka pod inwestycje typu hale magazynowe lub produkcyjne w świetnej lokalizacji: 1,9 km do wjazdu na trasę S8 20 km do Warszawy przeznaczenie z mpzp: 1p/u - tereny obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł4 793 m² 323,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Przemysłowo-Usługowa, nr. Ewidencyjny: 2/2 4 km do wjazdu na trasę S8 15 km do granicy Warszawy 25 km do ścisłego Centrum Warszawy sąsiedztwo takich firm jak np. Coca-Cola. przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

269 325 zł855 m² 315 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dogodne wymiary, plan miejscowy, media. Atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy w miejscowości Radzymin. Nieruchomość ma powierzchnię 855.

Szczegóły ogłoszenia

599 500 zł1 100 m² 545 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona