Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Radzymin - Oferty sprzedaży działek

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

6 525 000 zł45 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 4,5ha ha i wymiarach około 90 m x 500 m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 339 m² 851 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana doskonała pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą w ścisłym centrum Radzymina. Nieruchomość idealna dla inwestorów i deweloperów, do.

Szczegóły ogłoszenia

14 100 000 zł60 000 m² 235 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o pow. 6 ha w jednym kawałku o wymiarach około 100m x 600m. Znajduje się obok trasy krajowej S8 między Radzyminem ,a Emilianowem. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 264 516 zł4 509 m² 724 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 4509 m2 w miejscowości Radzymin, powiat wołomiński pod Warszawą. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

360 000 zł1 089 m² 330,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1 089 m , położoną w Radzyminie, w spokojnej części miasta, z dobrym dojazdem do Warszawy. Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł2 980 m² 310,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta biura nieruchomości dostępna tylko u nas. Do sprzedania atrakcyjna działka usługowa w Radzyminie blisko trasy S8. Wymiary działki ok. 137 x 25 x 123 x 23 m. Przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1550 m , położoną w urokliwej miejscowości Radzymin, zaledwie 14 km od Warszawy. Stanowi doskonałą okazję inwestycyjną, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

1 704 000 zł21 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o pow. 2,13 ha znajdująca się w miejscowości Sitki ,gmina Klembów. Działka ma wymiary szer 66m x dł 320 m . Długością 320 m przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 426 m² 182,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w Radzyminie (stary Dybów) o pow. 1426m2 świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym: 2,5 km do węzła trasy S8 1,1 km do przedszkola 2,7 km do ścisłego rynku Radzymina. 28,2 km.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł938 m² 420,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 938 m , położoną w Radzyminie, około 2 km od centrum. Działka ma kształt prostokąta o szerokości 27,5 m i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 032 zł9 600 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana pod inwestycję Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 0,9642m2. położona wśród domów jednorodzinnych przy jednej z główniejszych ulic Radzymin- cegielnia. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł10 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka przemysłowa o powierzchni 1 ha i wymiarach około 100 m x 100m. Znajduje się bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej 636. Zaledwie 30 km od Warszawy. Max 25 minut.

Szczegóły ogłoszenia

19 950 000 zł55 416 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 55 416 m , z czego 14 390 m stanowi teren 2p/u przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, magazynową i usługową (w tym stację paliw).

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł1 421 m² 246,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cisza - Przestrzeń - Oddech w naturze Korzystasz już, budujesz na przyszłość! Działka posiada mpzp - oznaczenie zabudowa mieszkaniowa mn/ml.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Maczka

Radzymin,mazowieckie

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

 

 

Radzymin,mazowieckie

480 000 zł2 600 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Digital Broker prezentuje działkę o powierzchni 2600 m , zlokalizowaną przy ul. Kalinowej 11 w Załubicach Nowych, gmina Radzymin. Całość składa się z dwóch działek, pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzymin

Służew,Radzymin

310 000 zł604 m² 513,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlane w Radzyminie, na terenie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. działka znajduje się na obrzeżach Radzymina. Przeznaczenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radzymin

Radzymin,mazowieckie

500 000 zł1 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dom na działce albo raczej działka z domem :). Działka - 1000 m.kw., regularny prostokąt. Dom murowany - na dole łazienka z jadalnią i dużym, odsłoniętym pokojem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Maczka

Radzymin,mazowieckie

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Borówkowa

Rejentówka,Radzymin

470 000 zł1 517 m² 309,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż trzy sąsiednie działki położone w kameralnym, leśnym otoczeniu przy ul. Borówkowej w Radzymin. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Wróblewskiego

Radzymin,mazowieckie

990 000 zł6 478 m² 152,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Radzyminie ul. Wróblewskiego 22a, działka nr 34 (obręb 01-02) o powierzchni 6 478 m , zlokalizowana w rejonie przemysłowym miasta (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Radzymin,mazowieckie

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

 

 

Radzymin,mazowieckie

7 717 000 zł38 585 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna przemysłowo usługowa Stary Dybów, gm. Radzymin. Atrakcyjna nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 38 585 m . Możliwość powiększenia do 14,5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radzymin

Radzymin,mazowieckie

9 072 000 zł12 600 m² 720 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka pod centrum handlowe. Centrum magazynowe. Działka inwestycyjna. Radzymin-Ciemne zjazd z trasy S8. Zjazd z trasy. Działka budowlana w pełni uzbrojona prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Wołomińska

Radzymin,mazowieckie

5 180 000 zł5 180 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość o pow. 5180m2 położona w Radzyminie przy ul. Wołomińskiej przy rondzie ze zjazdu z trasy S8 ( węzeł Radzymin ). Vis-a-vis stacji paliw i restauracji mcdonald's.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Radzymin,mazowieckie

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

 

 

Radzymin,mazowieckie

9 570 000 zł22 000 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 22000 m2 w Radzymin Ciemne blisko obwodnicy Warszawy S8. Działka ma charakter mieszkalno -biznesowy. ( całość działki to 22 000 m2 podzielone na mniejsze części po 1000 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radzymin

Radzymin,mazowieckie

4 600 000 zł18 620 m² 247,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do kupienia działka na Trasie Warszawa -białystok -blisko zjazdu z S8 Miejscowość :radzymin -ciemne ul. Dziennikarska -blisko do Centrum Radzymina -blisko kładki dla pieszych przy wjezdzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Radzymin

Radzymin,mazowieckie

870 000 zł2 000 m² 435 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 2000 m2 w Radzymin Ciemne blisko obwodnicy Warszawy S8. Działka ma charakter mieszkalno -biznesowy. ( całość działki to 22 000 m2 podzielone na mniejsze części po 1000 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Radzymin

Radzymin,mazowieckie

829 000 zł650 m² 1 275,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: ustawna działka z rozpoczętą budową domu wolnostojącego. Stan surowy częściowo zamknięty + dodatkowy budynek gospodarczy / garaże / drugi dom. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miłosna

Radzymin,mazowieckie

320 000 zł603 m² 530,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka budowlana w Radzyminie, na terenie objętym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. działka znajduje się na obrzeżach Radzymina. Przeznaczenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Radzymin,mazowieckie

25 088 625 zł100 354 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Koncepcja zabudowy według uzyskanego pozwolenia na budowę przewiduje dwie hale o powierzchni 19 266 m2 i 16 140 m2 łącznie 35406 m2 Koncepcja zabudowy według wnioskowenego pozwolenia na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sikorskiego

Radzymin,mazowieckie

480 000 zł1 299 m² 369,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Cegielnia, w pobliżu Radzymina. Działka idealna pod zabudowę jednorodzinną spokojna okolica, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśna

Radzymin,mazowieckie

2 548 000 zł9 100 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie W naszej agencji! Do sprzedaży działka o powierzchni 9.100 m kw. przy Aleja Lecha Kaczyńskiego w Radzyminie, najbliższa okolica to nowe domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Radzymin

Radzymin,mazowieckie

483 230 zł2 101 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona w Rżyskach o powierzchni 2101m2. Blisko asfaltu, w ciągu zagospodarowanych działek. Cicha spokojna okolica. Bliskość S8 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Maczka

Radzymin,mazowieckie

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

 

 

Radzymin,mazowieckie

3 264 516 zł4 509 m² 724 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 4509 m2 w miejscowości Radzymin, powiat wołomiński pod Warszawą. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Radzymin

Radzymin,mazowieckie

617 024 zł992 m² 622 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 992 m2 w miejscowości Radzymin, powiat wołomiński pod Warszawą. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Maczka

Radzymin,mazowieckie

829 250 zł1 550 m² 535 zł/m²

 

 

 

Radzymin,mazowieckie

4 040 000 zł12 390 m² 326,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa z mpzp (pu -przemysł) w Dybów Kolonia przy ul.Korczaka 74. Powierzchnia działki 12.390, m2. Działka przylega bezpośrednio do trasy S8. Bardzo dobrze widoczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Korczaka

Radzymin,mazowieckie

3 200 000 zł8 390 m² 381,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa z mpzp (pu -przemysł) w Dybów Kolonia przy ul.Korczaka 74. Powierzchnia działki 8.390, m2. Działka przylega bezpośrednio do trasy S8. Bardzo dobrze widoczne.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij