Mieszkanie, ul. Słowackiego

Słowackiego, Radzymin, mazowieckie

  • 569 000 zł
  • 57,02 m²
  • 9 978,95 zł/m²

Zdjęcie

Julita Wiśniewsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Słowackiego, Radzymin, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

569 000 zł

57,02 m²

9 978,95 zł/m²

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Zaktualizowane: 11 maja 2026

569 000 zł 57,02 m² 9 978,95 zł/m²

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2006
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2006

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 569 000 zł (9 978,95 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 57,02 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: rok budowy: 2006 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Radzymin, ul. Juliusza Słowackiego - 57,02 m² | 3 pokoje (możliwość 4) | oddzielna kuchnia | loggia | narożne | gotowe do wprowadzenia.

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne mieszkanie o powierzchni 57,02 m², położone w spokojnej części Radzymina przy ul. Juliusza Słowackiego. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym układem pomieszczeń oraz dużym potencjałem aranżacyjnym. (...)

Agent

Julita Wiśniewska

515 984...

515 984 957

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julita Wiśniewska

515 984...

515 984 957

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Julita Wiśniewska

Zostaw telefon, oddzwonimy