Apartament, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Polskiej Organizacji Wojskowej, Radzymin, mazowieckie

  • 549 000 zł
  • 63,13 m²
  • 8 696,34 zł/m²

Zdjęcie

Beata Palaszek

Skontaktuj się

Apartament, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Polskiej Organizacji Wojskowej, Radzymin, mazowieckie

zaktualizowane:
2 maja 2026

549 000 zł

63,13 m²

8 696,34 zł/m²

Apartament, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Zaktualizowane: 2 maja 2026

549 000 zł 63,13 m² 8 696,34 zł/m²

Piętro:
parter/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

parter/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (8 696,34 zł/m²)
  • Charakterystyka mieszkania: 63,13 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek 195 m²
  • Kuchnia: aneks kuchenny

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OSTATNI Apartament 4 pokoje + Ogród 195m Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia / Nietuzinkowy Design / Ogród 195m / Bezczynszowe / blisko SKM / EKO - pompa ciepła /
Prezentowany Apartament położony jest na parterze posiada 4 pokoje, powierzchnia to 63,13mkw. Wyróżnia go piękny Ogród o pow. (...)

Agent

Beata Palaszek

22 326 91...

22 326 91 96

22 326 91 96

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata Palaszek

22 326 91...

22 326 91 96

22 326 91 96

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości