Mieszkanie
Radzymin, mazowieckie
- 2 100 zł
- 39,92 m²
- 52,61 zł/m²
Żaneta Tereszcze...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Radzymin, mazowieckie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 4 maja 2026
2 100 zł 39,92 m² 52,61 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
2/3
2
tak
dobry
2-krotność czynszu
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
2-krotność czynszuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 100 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Charakterystyka mieszkania: 39,92 m², 2 pokoje; stan: dobry
- Budynek: dom wielorodzinny; rok budowy: 2007
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednostronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 2-krotność czynszu
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gaz; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: AMIDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: AMD-MW-5518
Najemca nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Radzymin, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne, działki zabudowane
Opis nieruchomości
Radzymin, ul. Słowackiego, 2 pokoje
0%prowizji dla Najemcy
Wolne od zaraz! Lokal idealny dla pary.
Prezentujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w Radzyminie przy ul. Słowackiego.
Bardzo dobra lokalizacja: przy osiedlu przystanek autobusu linii 738 (dojazd do Metra Trocka), sklep spożywczy, Aldi 800m, przedszkole 500m, szkoła podstawowa 1,4 km. Bardzo dobry dojazd trasą S8 do Warszawy. (...)
690 960...
690 960 767